FORGOT YOUR DETAILS?

NASZ ZESPÓŁ

Tworzymy ambitny, dynamiczny zespół ludzi specjalizujących się w inżynierii bezpieczeństwa pożarowego.

Damian Kubera

Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

E-mail: damian.kubera@fkce.pl
Kom.: +48 723 339 800

Mateusz Fliszkiewicz

Specjalista ds. wentylacji pożarowej

E-mail: mateusz.fliszkiewicz@fkce.pl
Kom.: +48 507 821 449

Andrzej Krauze

Specjalista ds. komputerowego modelowania pożaru

E-mail: andrzej.krauze@fkce.pl
Kom.: +48 510 288 172

Marcin Trociński

Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

E-mail: marcin.trocinski@fkce.pl
Kom.: +48 506 649 562

Maciej Sadowski

Magister pożarnictwa

E-mail: maciej.sadowski@fkce.pl
Kom.: +48 510 453 937

Maciej Albrechtowicz

Magister pożarnictwa

E-mail: maciej.albrechtowicz@fkce.pl
Kom.: +48 530 327 324

Paweł Jasiński

Magister pożarnictwa

E-mail: pawel.jasinski@fkce.pl
Kom.: +48 504 065 994

Aneta Lis-Fliszkiewicz

Księgowość / faktury

E-mail: aneta.lis-fliszkiewicz@fkce.pl Kom.: +48 668 697 385

Paulina Herman

Asystentka

E-mail: paulina.herman@fkce.pl
Kom.: +48 511 688 066

TOP