FORGOT YOUR DETAILS?

NASZ ZESPÓŁ

Zespół firmy złożony jest z rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, dydaktyków Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, inżynierów bezpieczeństwa pożarowego oraz kompetentnych asystentów.

Damian Kubera

mgr inż. bezpieczeństwa pożarowego, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

E-mail: damian.kubera@fkce.pl
Kom.: +48 723 339 800

Mateusz Fliszkiewicz

Specjalista ds. wentylacji pożarowej, mgr inż. pożarnictwa, wykładowca Szkoły Głównej Służby Pożarniczej

E-mail: mateusz.fliszkiewicz@fkce.pl
Kom.: +48 507 821 449

Marcin Trociński

mgr inż. pożarnictwa, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

E-mail: marcin.trocinski@fkce.pl
Kom.: +48 506 649 562

Mariusz Kwasniewski

mgr inż. pożarnictwa, rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych

Zdzisław Budziński

mgr inż. pożarnictwa, wykładowca Szkoły Głównej Służby Pożarniczej

E-mail: zdzislaw.budzinski@fkce.pl

Jarosław Jędrzejas

mgr inż. pożarnictwa, asystent rzeczoznawcy

E-mail: jaroslaw.jedrzejas@fkce.pl

Paweł Jasiński

mgr inż. pożarnictwa, specjalista ds. CFD

E-mail: pawel.jasinski@fkce.pl
Kom.: +48 504 065 994

Paulina Herman

specjalista ds. CFD

E-mail: paulina.herman@fkce.pl
Kom.: +48 511 688 066

Marek Myszor

opracowywanie modeli 3D do symulacji

Maciej Albrechtowicz

mgr inż. pożarnictwa, specjalista ds. CFD

E-mail: maciej.albrechtowicz@fkce.pl
Kom.: +48 530 327 324

Bartosz Dorau

mgr inż. pożarnictwa, asystent rzeczoznawcy

Aneta Lis-Fliszkiewicz

Księgowość / faktury

E-mail: aneta.lis-fliszkiewicz@fkce.pl Kom.: +48 668 697 385

Maciej Sadowski

mgr inż. pożarnictwa, specjalista ds. CFD

E-mail: maciej.sadowski@fkce.pl
Kom.: +48 510 453 937

Sandra Wierciszewska

specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej, inż. bezpieczeństwa pożarowego

E-mail: sandra.wierciszewska@fkce.pl

TOP